Přístup na MSDNAA

Z Wiki Katedry informatiky UPOL
Přejít na: navigace, hledání

Pokud máte zájem získat zdarma vybraný software od společnosti [1], máte možnost si zřídit přístup na [inf.upol.cz/microsoft_imagine Microsoft Imagine Premium server Katedry informatiky]. Tuto možnost přístupu mají všichni studenti pod Katedrou informatiky a další studenti, kteří mají zapsaný alespoň jeden předmět vyučovaný pod Katedrou informatiky.

Jak získat přístup na Microsoft Imagine Premium?

Přístup na DreamSpark Premium uděluje správce sítě Ivo Fridrich. Před udělením přístupu je potřeba podepsat Smlouvu o studentském používání. Celý tento proces je velice rychlý a uskutečňuje se přímo v pracovně 5.071, ve které sídlí Ivo Fridrich. Podpisem souhlasíte s celým zněním podmínek, které naleznete na webu Microsoft Imagine.

Po doručení registračního e-mailu použijte možnost zapomentuého hesla na webu DreamSpark Premium, pomocí kterého si následně nastavíte heslo nové.

Jaký software je dostupný?

K dispozici je většina software od společnosti [2] - všechny edice desktopového operačního systému Windows, všechny edice serverového operačního systému Windows Server, veškeré edice SQL Serveru, vývojové nástroje Visio a Visual Studio ve všech edicích a další software. Co na Microsoft Imagine Premium nenajdete, je Microsoft Office.

Veškerý dostupný software si můžete prohlédnout i bez přihlášení na [inf.upol.cz/microsoft_imagine Microsoft Imagine Premium Katedry informatiky UPOL].


Imagine.JPG

Jaké jsou podmínky používání software?

  • Software může používat pouze držitel dané licence, tj. majitel přístupových údajů na Microsoft Imagine Premium, což je právě daný student. Nikdo jiný nesmí software z Microsoft Imagine Premium používat.
  • Software smí být využívaný pouze k nekomerčním účelům.
  • Je zakázáno software dále distribuovat nebo jakkoliv šířit.
  • Software smí být používaný i po ukončení studia. Ukončením studia však zaniká přístup do Microsoft Imagine.
  • Operační systémy obsažené v Microsoft Imagine Premium smí být použity pouze na již licencované počítače plnou verzí operačního systému Windows vybavené štítkem COA.

Zde si můžete přečíst celou Smlouvu o studentském používání, kterou je nutné podepsat před zřízením přístupu. Podpisem souhlasíte s celým zněním podmínek, které naleznete na webu Microsoft Imagine.

Kde najdu odpovědi na další své otázky?

Pokud máte další otázky, navštivte FAQ Microsoft Imagine Premium. Pokud ani zde nenajdete dostatečné odpovědi na svoje otázky, obraťte se přímo na správce Microsoft Imagine Premium serveru Katedry informatiky UPOL Iva Fridricha.